QRcode Generator (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Operation
be: Аперацыя
