QRcode Generator (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.
