QRcode Generator (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Confirm delete
fi: Varmista poisto
