QRcode Generator (1.0.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Page URL
fr: URL de la page

en: Operation
fr: Opération

en: Confirm delete
fr: Confirmer la suppression

en: Identifiers
fr: Identifiants
