QRcode Generator (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Operation
gu: કાર્યો
