QRcode Generator (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Operation
he: פעולה
