QRcode Generator (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Confirm delete
ka: წაშლის დადასტურება
