QRcode Generator (1.0.1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Page URL
nl: Pagina-URL

en: Operation
nl: Bewerking

en: Confirm delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Right Center
nl: Rechtsmidden

en: Left Center
nl: Linksmidden

en: Icon Position
nl: Pictogrampositie
