QRcode Generator (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
