QRcode Generator (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Page URL
pl: URL strony

en: Operation
pl: Czynność

en: Confirm delete
pl: Potwierdź usunięcie

en: Update Settings
pl: Ustawienia aktualizacji
