QRcode Generator (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: ID
fa: هویت
