QRcode Generator (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Administration
pt: Administração

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Operation
pt: Operação

en: Confirm delete
pt: Confirmar exclusão
