QRcode Generator (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: Operation
tr: İşlem

en: Confirm delete
tr: Silme işlemini onaylayın
