QRcode Generator (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Operation
hr: Operacija
