QRcode Generator (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Operation
sq: Veprimi
