QRcode Generator (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Operation
ta: செயல்
