QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
