QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
