QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
