QR code field - qrfield (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Image height
ja: 画像の高さ

en: Image width
ja: 画像の幅

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
