QR code field (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Text
lv: Teksts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
