QR code field (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.
