QR code field (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
