QR code field (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Custom
sv: Anpassad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
