QR code field (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
