QR code field (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
