QR code field (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
