QR code field (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
