QR code field (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
