QR code field (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Text
fa: متن

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.
