QR code field (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Text
pt: Texto

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura
