QR code field (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
