QR code field (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Text
az: Mətn

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
