QR code field (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Image height
fr: Hauteur de l'image

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Default text
fr: Texte par défaut

en: This field supports tokens.
fr: Ce champ prend en charge les jetons (tokens).
