QR code field (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Text
ps: متن

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
