QR code field (1.0.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Text
hr: Tekst

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina
