QR code field (1.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Text
mn: Текст

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
