QR code field (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Text
ar: نص

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
