QR code field (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня
