QR code field (1.0.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
