QR code field (1.0.0-alpha6) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Image width
pl: Szerokość obrazka

en: Display text
pl: Wyświetl tekst

en: QR code
pl: Kod QR

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.
