QR code field (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
