QR code field (1.0.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Text
uk: Текст

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Display text
uk: Відображати текст

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.
