QR code field (1.0.0-alpha7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Text
el: Κείμενο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
