QR code field (1.0.0-alpha7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Text
ku: دەق

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
