QR code field (1.0.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Text
ru: Текст

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Default text
ru: Текст по умолчанию

en: Display text
ru: Отображать текст

en: Field types
ru: Типы полей

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.
