QR code field (1.0.0-alpha7) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Text
th: ข้อความ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
