QR code field (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Text
tr: Metin

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Default text
tr: Öntanımlı metin

en: Display text
tr: Metin göster

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: This field supports tokens.
tr: Bu alan değişkenleri (tokens) destekler.
