QR code field (1.0.0-alpha8) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Image height
de: Bildhöhe

en: Image width
de: Bildbreite

en: Default text
de: Standardtext

en: Display text
de: Text anzeigen

en: Field types
de: Feldtypen

en: QR code
de: QR-Code

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.
