QR code field (1.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.
